Πρωτάθλημα Σκάκι

ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΑΚΙ

Η επίσημη ανάρτηση του Πρωταθλήματος στην Παγκόσμια Σκακιστική Πλατφόρμα  chess-results

Η επίσημη ανάρτηση του Πρωταθλήματος στην Παγκόσμια Σκακιστική Πλατφόρμα chess-results

(12/03/2024)

Chess-Results Server Chess-results.com - Εσωτερικό Σκακιστικό Πρωτάθλημα Γυμνασίου Καράτουλα

Η επίσημη προκήρυξη του Πρωταθλήματος

(12/03/2024)

Pirgoschess - Για την Πελοπόννησο και όχι μόνο: Εσωτερικό Σκακιστικό Πρωτάθλημα Γυμνασίου Καράτουλα

«...Αγωνίζομαι, άρα υπάρχω...»

(12/03/2024)

«...Αγωνίζομαι, άρα υπάρχω...» (παράφραση του γνωστού αποφθέγματος τουRené Descartes: «...Cogito, ergo sum...»)

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του Γυμνασίου Καράτουλα αποφάσισε τη διοργάνωση εσωτερικού πρωταθλήματος σκάκι για το σχολικό έτος 2023-2024. Η υλοποίηση της δράσης θα γίνει σε συνεργασία με το συστεγαζόμενο Γενικό Λύκειο Καράτουλα, το οποίο θα διοργανώσει κατά το τρέχον σχολικό έτος 2023-2024 αντίστοιχο εσωτερικό πρωτάθλημα επιτραπέζιας αντισφαίρισης (pingpong).